Krzesła do salonu kosmetycznego

Hokery kosmetyczne

Hoker kosmetyczny to specjalny taboret kosmetyczny o nieregularnym kształcie, osadzony na kółkach lub stopkach. Służy przede wszystkim do wykonywania różnego rodzaju zabiegów, gdzie kosmetyczka lub fryzjer musi przez dłuższy czas przebywać w jednej pozycji. Siedzisko przypominające siodło dzięki swojemu wyprofilowaniu dopasowuje się do kształtu pośladków i wymusza na siedzącym wyprostowanie się, co pozytywnie wpływa na kręgosłup. Taboret typu “siodło” to także świetne rozwiązanie dla lekarzy, którzy podczas badania potrzebują nieograniczonego zakresu ruchów.

W ofercie sklepu ROSART znajdziesz taborety z możliwie jak najbardziej anatomicznie ukształtowanym siedziskiem, odporne na zanieczyszczenia i spełniające wszelkie wymogi sanitarne. Wykończenie z pianki integralnej klasyfikuje je jako produkty trudnopalne, a solidne kółka umożliwiają poruszanie się nawet po trudnych powierzchniach. Wybierając hoker na stopkach masz pewność, że stabilnie przylgnie do podłoża nie przesuwając się w żadną ze stron. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwa rodzaje taboretów kosmetycznych typu hoker - z podnóżkiem lub bez.

Fotele do salonu kosmetycznego

Fotel do salonu kosmetycznego to znany wszystkim taboret kosmetyczny z oparciem i miejscem na nogi, który używany jest głównie w salonach fryzjerskich. W większości przypadków jest osadzony na kółkach i ma możliwość obrotu wokół własnej osi o 360°. Fotel do gabinetu kosmetycznego musi posiadać również podłokietniki, na których swobodnie można umieścić ręce.

W naszym sklepie internetowym posiadamy zarówno fotele z podnóżkami, jak i bez podnóżków. To samo tyczy się podłokietników i mobilnych kółek, które mogą być zastąpione stopkami. Każdy fotel dostępny jest w sześciu kolorach, a do jego wykończenia została użyta ekoskóra. W zależności od konkretnego modelu fotele ROSART sprawdzą się w salonach kosmetyczno-fryzjerskich, zakładach produkcyjnych, biurach, punktach usługowych, laboratoriach, placówkach zdrowia, marketach, hurtowniach i sklepach.

Taborety kosmetyczne

Taboret kosmetyczny to rodzaj mebla służący do siedzenia podczas szybkich zabiegów kosmetycznych. Dzięki obrotowym kółkom w łatwy sposób przesuniemy go z miejsca w miejsce, używając do tego ciężaru ciała. Ma on proste, często tapicerowane siedzisko, wysokość regulowaną przez amortyzator gazowy i solidną, metalową lub plastikową podstawę.

To krzesło do salonu kosmetycznego dostępne jest w ROSART w różnych konfiguracjach. Do wyboru masz cztery kolory obić, taborety z podnóżkiem lub bez, na kółkach lub stopkach. Taborety z plastikową podstawą są nieco tańsze od tych z metalową, ale różnica w użytkowaniu jest niewielka. Wysokość zarówno jednych, jak i drugich można regulować, używając do tego manetki schowanej pod siedziskiem. Kolory taboretów mogą się nieznacznie różnić od siebie, co wynika z różnego naprężenia materiału. Nie wpływa to jednak na ich jakość wykonania i funkcjonalność.

Aktywne filtry