Fotel biurowy Graphite MH z siatką

Fotel biurowy Graphite MH z siatką

1 757,67 zł
Brutto

Graphite MH

Fotel Graphite MH przenosi komfort pracy na zupełnie nowy poziom. Jego niezwykle nowoczesny design, wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz możliwości regulowania sprawiają, że to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie połączenie wygody i niezwykłego wyglądu.

Siedzisko fotela wykonane zostało z wytrzymałej tkaniny Leni, odpornej na przetarcia i zaplamienia. Na oparciu znalazła się przewiewna siatka, zagłówek i podparcie lędźwi.

 

Graphite MH to fotel, w którym możesz regulować wysokość, kąt oparcia, pochylenie i wysokość zagłówka. Dodatkowo zamontowaliśmy w nim podłokietniki pozwalające na regulację ich wysokości, przesuw nakładki podłokietnika w przód i tył oraz możliwość rozstawu szerokości podłokietników. Fotel dostosujesz do niemal każdego miejsca pracy.

Graphite MH - fotel biurowy

Graphite MH to obrotowy fotel biurowy, który przenosi komfort pracy na zupełnie nowy poziom. Jego niezwykle nowoczesny design, wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz możliwości regulowania ustawień sprawiają, że to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie połączenie wygody i niezwykłego wyglądu.

Siedzisko fotela wykonane zostało z wytrzymałej tkaniny Leni, odpornej na przetarcia i zaplamienia. Na oparciu znalazła się przewiewna siatka, zagłówek i specjalna wstawka podpierająca lędźwie. Model ten sprawdzi się przede wszystkim w biurach, ale także w domowym gabinecie.

Wyposażenie fotela biurowego Graphite MH

Fotel biurowy Graphite MH dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia z podstawą aluminiową lub z tworzywa sztucznego. Istnieje także możliwość wyboru koloru obicia oraz regulacji poszczególnych ustawień krzesła. Zmieniać można wysokość, kąt oparcia, pochylenie i wysokość zagłówka. Dodatkowo zamontowaliśmy w nim podłokietniki pozwalające na regulację wysokości, przesuwu nakładki podłokietnika w przód i tył oraz rozstawu szerokości podłokietników, aby móc dostosować je do konkretnego miejsca pracy.

Fotel Graphite MH posiada niezbędne atesty, objęty jest 2-letnią gwarancją i najlepiej sprawdzi się w biurze, gabinecie lub mieszkaniu.

 

 

W krześle można regulować następujące ustawienia:

- wysokość krzesła (za pomocą kolumny gazowej)

- natężenie pochyłu oparcia i siedziska

- wysokość podłokietników

- przesuw nakładki podłokietnika przód-tył

- regulacja nakładki podłokietników na boki

- wysokość zagłówka

- głębokość zagłówka

- pochylenie zagłówka

 

Parametry krzesła:

Wys. krzesła: 945 - 1115

Wys. siedziska: 445 - 545

Wys. zagłówka: 220 - 240

Wys. podłokietnika: 180

Szer. siedziska:  495

Głęb. siedziska:  450

Wys. oparcia: 500 - 570

Podstawa: 690

Wykończenie: Oparcie - siatka, siedzisko -  tkanina 

Kolory rzeczywiste mogą się różnić od zamieszczonych na stronie!!!

7427257651947
5 Przedmioty

Opis

Rodzaj wykończenia
Tkanina / siatka
Mechanizm regulacji oparcia
Asynchroniczny
Stopki / Kółka
Kółka
Podłokietnik
Tak
Podnóżek RING
Nie
Rodzaj siedzenia
Krzesło

Brak opinii.